Biustonosz jednorazowy czarny 50 sztuk

Biustonosz jednorazowy czarny 50 sztuk
Dostępność: 1000 w magazynie
82,80 zł

BIUSTONOSZE JEDNORAZOWE CZARNE - 50 SZTUK

50 sztuk BIUSTONOSZ jednorazowy CZARNY kosmetyczny Kod producenta 50 sztuk BIUSTONOSZ jednorazowy Ovee

Biustonosze jednorazowe damskie to produkt kosmetyczny, który jest idealny do stosowania podczas różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, masażu, w SPA, saunie oraz w solarium.

Są to biustonosze, które po użyciu można od razu wyrzucić, co zapewnia maksymalną higienę podczas zabiegów.

Biustonosze są zapakowane pojedynczo w folię, co zapewnia dodatkową ochronę przed zanieczyszczeniami. Wykonane są z włókniny, która jest miękka i delikatna w dotyku, co zapewnia wygodę i komfort podczas noszenia.

50 sztuk BIUSTONOSZ jednorazowy CZARNY kosmetyczny Marka Ovee

Każdy komplet zawiera 50 sztuk biustonoszy jednorazowych, co sprawia, że są one bardzo praktycznym rozwiązaniem dla kosmetologów oraz dla osób korzystających z zabiegów kosmetycznych w domu.

Wysoka jakość i estetyka wykonania sprawiają, że biustonosze jednorazowe są chętnie wybierane przez kobiety, które cenią sobie higienę i komfort podczas zabiegów kosmetycznych.

50 sztuk BIUSTONOSZ jednorazowy CZARNY kosmetyczny Stan opakowania oryginalne

Rozmiar uniwersalny, higieniczne i wygodne

50 sztuk BIUSTONOSZ jednorazowy CZARNY kosmetyczny

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Prześcieradło jednorazowe włókninowe 80cm 100m z perforacją co 39cm. Podkład z włókniny szer. 80cm dł. 100m

Jesteśmy producentem prześcieradeł włókninowych PRZEŚCIERADŁO JEDNORAZOWE PODKŁAD W ROLCE 80x100 m gramatura 15/m2 z perforacją co 39 cm. Kolor biały Sprzedawane po 1 rolce
38,90 zł

PATYCZKI HIGIENICZNE KOSMETYCZNE BAWEŁNIANE 200 SZTUK w pudełko plastikowym

Patyczki higieniczne do uszu. 100% bawełny. Opakowanie pudełko plastikowe 200 szt.
5,31 zł

FOLIA BODY WRAP 200x160 cm 20 szt. Folia SPA BEZBARWNA

Jednorazowe prześcieradło, podkład foliowy 160x200 cm na stoły do masażu, SPA, fotele kosmetyczne, lekarskie. Opakowanie 20 sztuk Folia Do Body Wrappingu 160x200cm 20szt. Folia do termoaromaterapii, używana w zabiegach body wrap. Pozwala dłużej zachować ciepło i sprawia, że wykorzystywane w trakcie zabiegu substancje aktywne działają intensywniej, lepiej i głębiej wnikają w skórę. Folia w wygodnych, funkcjonalnych płatach o wymiarach 160×200 cm
33,40 zł

ALPINUSEPTOL + 5L płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni gotowy do użycia 30 sekund działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, wirusobójcze

ALPINUSEPTOL + 5L płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni gotowy do użycia 30 sekund działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, wirusobójcze Preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego i przedmiotów mających kontakt z żywnością. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, działanie prątkobójcze w tym wobec prątków gruźlicy i pełne działanie wirusobójcze.
78,73 zł

Rękawice RĘKAWICZKI nitrylowe czarne XL 100 szt. Maxter Black Nitrile

Rękawice RĘKAWICZKI nitrylowe czarne XL100 szt. Maxter Black Nitrile
15,98 zł