DETRO SEPT AF 1L ZAPAS Detro płyn do dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych

Preparat gotowy do użycia o niskiej zawartość alkoholu Bez aldehydów i fenoli, aktywny już w 1 minutę!! Wysoka kompatybilność, o szerokim spektrum działania
Dostępność: 7 w magazynie
Stara cena: 22,25 zł
20,02 zł

 

Płyn Detrosept AF służy do mycia i dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych: powierzchnie robocze, unity stomatologiczne, inkubatory, łóżka pacjenta, kozetki, stoliki, drzwi, klamki, urządzenia medyczne,lampy zabiegowe, meble medyczne, wyroby medyczne jak stetoskopy itp., we wszelkich obszarach medycznych, obszarach mających kontakt z żywnością (np. kuchenki oddziałowe), w przetwórstwie żywności, gastronomii,  weterynarii, przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego.  Dzięki specjalnej głowicy można używać preparatu w postaci piany lub w postaci płynnej/aerozol

 

Kompatybilność materiałowa:

Detrosept AF jest kompatybilny ze szkłem, powierzchniami drewnianymi, ceramiką, plastikiem, plexiglasem, silikonem, materiałami nierdzewnymi i stalą kwasoodporną.

 

Skuteczność mikrobiologiczna:

Działanie

Badania/Normy EN

Czas działania

Bakterie (Pseudomonas aeruginosa, Staphylococus aureus, Enterococcus hirae)

EN 13727, EN 14561

1 minuta

Grzyby (Candida albicans)

EN 13624, EN 14562

1 minuta

Prątki (Mycobacterium terrae, M. avium)

EN 14348

5 minut

Wirusy (HIV, HBV, HCV, BVDV, Vaccinia)

EN 14476

5 minut

 

Skład:

10%  etanol, 20% propan-2-ol, 0,25% chlorek didecylodimetyloamoniowy, składniki ochronne, substancja zapachowa, woda dejonizowana.

 

Sposób użycia:

Detrosept AF  stosuje się bezpośrednio na dezynfekowane i dekontaminowane  powierzchnie w postaci aerozolu lub piany.  W celu zdezynfekowania powierzchnie należy równomiernie spryskać preparatem. W razie potrzeby przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię. Pozostawić do wyschnięcia w celu zapewnienia optymalnego efektu bójczego.

Ostrzeżenie: Nie spryskiwać bezpośrednio urządzeń elektrycznych.

Stosować po odłączeniu od źródła zasilania.

 


 

 

 

 

OPAKOWANIE:

Butelka zapas bez spryskiwacza 1 L