Maseczki chirurgiczne Opharm typ IIR 50 szt. MASKA OCHRONNA MASECZKA 3 WARSTWOWA CZARNA 50 szt.

Maseczki chirurgiczne Opharm typ IIR 50 szt. MASKA OCHRONNA MASECZKA 3 WARSTWOWA CZARNA 50 szt.
Dostępność: 1000 w magazynie
14,22 zł

MASECZKA 3- WARSTWOWA CZARNA 50 sztuk

⚫NAJWYŻSZA OCHRONA – maska filtrująca to doskonały sposób na ochronę dróg oddechowych przed bakteriami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby do minimum.

⚫Maseczka wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która charakteryzuje się skutecznością filtracji na poziomie powyżej 95%. Ponadto posiada wysoką przepuszczalność powietrza, która umożliwia łatwe oddychanie.

MASKA OCHRONNA MASECZKA 3 WARSTWOWA CZARNA 50 szt EAN (GTIN) 5904302080041

⚫UNIWERSALNY ROZMIAR – maseczka idealnie dopasuje się do każdej twarzy. Dzięki specjalnym elastycznym gumkom oraz uszczelce przynosowej będzie dokładnie przylegała, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko przedostania się jakichkolwiek drobnoustrojów czy wirusów.

⚫WYGODNA – produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wygodę i komfort podczas użytkowania. Nosząc maseczkę możesz swobodnie oddychać. Nie będzie przeszkadzała podczas wykonywania codziennych czynności.

⚫SPECYFIKACJA - kolor: czarny ; rozmiar: uniwersalny; ilość w opakowaniu: 50szt.

⚫Maski składają się z 3 warstw:

✔pierwsza warstwa hydrofobowa, blokuje kropelki i pyłki, na których przemieszczają się zanieczyszczenia oraz bakterie i wirusy.

✔druga warstwa to gęsty filtr "meltblown" - filtruje wirusy, bakterie, cząstki stałe z powietrza, jednoczycie umożliwiając swobodne oddychanie.

✔trzecia warstwa hydrofilowa, miękka i przyjemna w dotyku pochłania wydychane ciepło i parę, pozostawiając skórę suchą.